Przejdź do treści

POZNAJMY SIĘ!

Nazywam się Żaneta Żywiałkowska
i jestem magistrem kosmetologii estetycznej.

Profesjonalne szkolenia i kursy

Pasjonuje mnie przekazywanie wiedzy i piękno, które ma w sobie każdy człowiek. W branży beauty działam już od 10 lat. Moje doświadczenie przyniosło mi wiele nagród, także tych międzynarodowych. Teraz czas na Ciebie!

Gdy zaczynałam swoją przygodę z makijażem permanentnym zauważyłam, że problemem jest odpowiednie uporządkowanie wiedzy oraz forma kursów, dlatego moje szkolenia podzieliłam na czytelne segmenty i udostępniłam także w wersji on-line, abyś bez względu na czas i miejsce zamieszkania mogła zdobywać nowe kompetencje.

Poznaj triki profesjonalistów

Jako uczestniczka mojego szkolenia pozbędziesz się wątpliwości, odkryjesz swój talent i poznasz triki, które stosują liderzy branży. Nie czekaj na idealny moment, który nigdy nie nadejdzie – weź swój los w swoje ręce i działaj.

Sklep internetowy

Jesteś obecna w branży i szukasz dobrej jakości materiałów, które pomogą ci lepiej wykorzystywać Twoje możliwości? Jako współtwórca hurtowni Artnova gwarantuję Ci, że znajdziesz tu dokładnie to, czego potrzebujesz.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości – jestem do Twojej dyspozycji.
Postaram się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Możesz zmienić ustawienia akceptacji plików cookie w swojej przeglądarce. Korzystając z tej strony akceptujesz postanowienia Polityki Prywatności.